top of page

Pierwszy taniec szkołą tańca WDS – zajęcia indywidualne 

Dla zabieganych i ceniących czas, dla spełniających marzenia o idealnej prezentacji podczas Pierwszego Tańca, a także dla tych, którzy się wstydzą zajęć grupowych propozycja indywidualnych lekcji z instruktorem.

 

Zobacz również: 

Aktualne Ceny : 

Kotwica 1

Ułożymy unikatową chorografię jedyną w swoim rodzaju dopasowaną do waszego stylu, charakteru ślubu oraz umiejętności. Tak ułożona choreografia zapali błysk w oku każdego. 

Na zajęciach nauczymy się również przezwyciężać tremę związaną z Pierwszym Tańcem, tak aby występ nie był związany ze stresem, a Wasz Pierwszy Taniec oczarował wszystkich gości. 

Jeśli ulubiony utwór,  do którego chcielibyście zatańczyć podczas Waszego Pierwszego Tańca jest wybrany, to super. Jeśli jest zbyt szybki to dostosujemy tempo utworu bądź go skrócimy.

Gdy macie problem z doborem muzyki Wedding Dance Studio chętnie pomoże w doborze idealnego utworu, który wpasuje się zarówno w styl Ślubu jak i Was samych.

Pomożemy przygotować choreografię do wybranej przez Was muzyki, byście mogli bez tremy i z wielką przyjemnością zatańczyć swój wyjątkowy Pierwszy Taniec.

Terminy kolejnych zajęć ustalane są indywidualnie. Na opanowanie pierwszego tańca weselnego w podstawowym stopniu zazwyczaj potrzeba 5 lekcji. 

Nauczymy Was również pięknej postawy i płynnego przemieszczania się po parkiecie, Podpowiemy, jak walczyć z tremą i najlepiej oczarować gości podczas Waszego pierwszego występu.

Lekcje indywidualne proponujemy również tym, którzy chcą pracować z instruktorem, by szybko opanować nie tylko kroki i nauczyć się skomplikowanych choreografii, ale również tańca użytkowego, który pozwoli doskonale bawić się przez całą imprezę.

Tak przygotowana Para Młoda bez wątpienia zrobi wrażenie od samego początku aż po koniec imprezy. 

bottom of page