top of page

NASZE ZAJĘCIA / USŁUGI

Szkoła tańca to miejsce, w którym zgłębisz tajniki interesującego Cię tańca. Proponujemy szeroki wybór zajęć i różne poziomy tak, aby każdy wybrał coś dla siebie. Nieustannie poszerzamy ofertę, więc regularnie odwiedzaj naszą witrynę, aby być na bieżąco. Widzimy się na parkiecie!

PIERWSZY TANIEC Z WDS

Pierwszy taniec z WDS to dopasowaną choreografia, spokój na parkiecie, radość z tańca i umiejętności, które sprawią, że wszystko jest możliwe.  Zapisz się już teraz!

TANIEC TOWARZYSKI DLA SENIORA

Jeśli masz ukończone 60+ i chcesz spędzić czas w ruchu, oderwać się od dnia codziennego zrobić coś dla swojego zdrowia zapisz się na zajęcia z Tańca towarzyskiego dla seniorów.
Zaskocz swojego dziadka i babcię lub rodziców idealnym prezentem ( karnetem na zajęcia 60+)

DISCO FOX czyli TANIEC UŻYTKOWY - 2 x 1

Dzięki tym zajęciom rozwiniesz swoje umiejętności oraz nauczysz się nowych kroków, które umożliwią przetańczenie każdego wesela, imprezy, zabawy i innej okoliczności. Pełni pasji poświęcamy uwagę każdemu z uczestników, co sprawia, że wszyscy swobodnie czują się na parkiecie.

młode Balerinki
Dowiedz się więcej
Latino Dancers in Ballroom
Dowiedz się więcej
Szczęśliwa rodzina
Dowiedz się więcej

ZAJĘCIA TANECZNE DLA MALUCHÓW

Niezależnie od tego, czy chcesz nauczyć się nowych kroków i stylów tanecznych, czy chcesz doskonalić swój talent, te zajęcia to idealny wybór dla najmłodszych .

TANIEC TOWARZYSKI

Taniec w Katowicach to również Tango, Samba, Walc Wiedeński, Walc Angielski, Quick Step, Slow Foxtrot, Rumba, Jive, Paso Doble, Cha cha. 
Zapraszamy na zajęcia tańca towarzyskiego w Katowicha od podstaw

Zajęcia taneczne Equality

EQUALITY DANCE

Kontakt
Kontakt
bottom of page