NASZE ZAJĘCIA / USŁUGI

Szkoła tańca to miejsce, w którym zgłębisz tajniki interesującego Cię tańca. Proponujemy szeroki wybór zajęć i różne poziomy tak, aby każdy wybrał coś dla siebie. Nieustannie poszerzamy ofertę, więc regularnie odwiedzaj naszą witrynę, aby być na bieżąco. Widzimy się na parkiecie!

MDS_2349_edited.jpg
Zajęcia z tańca dla seniorów
FB_IMG_1572860411349.jpg

PIERWSZY TANIEC Z WDS

Pierwszy taniec z WDS to dopasowaną choreografia, spokój na parkiecie, radość z tańca i umiejętności, które sprawią, że wszystko jest możliwe.  Zapisz się już teraz!

TANIEC TOWARZYSKI DLA SENIORA

Jeśli masz ukończone 60+ i chcesz spędzić czas w ruchu, oderwać się od dnia codziennego zrobić coś dla swojego zdrowia zapisz się na zajęcia z Tańca towarzyskiego dla seniorów.
Zaskocz swojego dziadka i babcię lub rodziców idealnym prezentem ( karnetem na zajęcia 60+)

DISCO FOX czyli TANIEC UŻYTKOWY - 2 x 1

Dzięki tym zajęciom rozwiniesz swoje umiejętności oraz nauczysz się nowych kroków, które umożliwią przetańczenie każdego wesela, imprezy, zabawy i innej okoliczności. Pełni pasji poświęcamy uwagę każdemu z uczestników, co sprawia, że wszyscy swobodnie czują się na parkiecie.

młode Balerinki
Latino Dancers in Ballroom
Szczęśliwa rodzina

ZAJĘCIA TANECZNE DLA MALUCHÓW

Niezależnie od tego, czy chcesz nauczyć się nowych kroków i stylów tanecznych, czy chcesz doskonalić swój talent, te zajęcia to idealny wybór dla najmłodszych .

TANIEC TOWARZYSKI

Taniec w Katowicach to również Tango, Samba, Walc Wiedeński, Walc Angielski, Quick Step, Slow Foxtrot, Rumba, Jive, Paso Doble, Cha cha. 
Zapraszamy na zajęcia tańca towarzyskiego w Katowicha od podstaw

Zajęcia taneczne Equality

EQUALITY DANCE

0048 888 749 737

©2019 by WDS Katowice. Proudly created with Wix.com